Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  O Firmie

  Sklep Gemapolis to drugi projekt firmy Gemartis prowadzonej przez Piotra Denejko, rzeczoznawcę pereł, wykładowcę na kursach dla rzeczoznawców i publicystę popularyzującego te piękne kamienie. Firma specjalizuje się w perłach wysokiej klasy bardzo rzadko spotykanych w Polsce i proponuje biżuterię z pereł pod dwoma markami:

  • Gemlord – biżuteria luksusowa z bardzo rzadkimi perłami o nieprzeciętnym pięknie
  • Gemapolis – biżuteria z pereł klasy premium, czyli wyroby, w których proponujemy Państwu jakość pereł zdecydowanie lepszą niż inni sprzedawcy, w podobnej lub co najwyżej odrobinę wyższej cenie, zawsze uzasadnionej różnicą jakości. Nie są to co prawda unikaty, które oferujemy pod marką Gemlord, lecz wciąż są to perły o BARDZO wysokiej jakości RZADKO spotykanej w Polsce.

  Dlaczego jakość pereł jest tak ważna? Po pierwsze jakość pereł to ich piękno. Kupując biżuterię chcemy aby była ozdobą, a nie zaledwie dodatkiem. Po drugie – w zależności od jakości cena perły tego samego gatunku może różnić się STUKROTNIE. Kupno „tanich” pereł w detalu może w takiej sytuacji stać się najgorszym interesem życia.

  Najważniejsze obietnice, które składamy Państwu jako sklep Gemapolis to:

  • rzetelne opisy jakości pereł dokonywane przez rzeczoznawcę zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • gwarancja najniższej ceny dla danej jakości pereł.
  • gwarancja najwyższej jakości dla danej ceny.

  Marka Gemapolis funkcjonuje na polskim rynku od 2008 roku i przez jedenaście lat była sprzedawana wyłącznie w serwisie Allegro, gdyż priorytetem zawsze był dla nas sklep Gemlord. Choć domena gemapolis.pl funkcjonuje już od kilku lat, a sama marka urosła i zyskała tysiące wiernych Klientów, to rozpoczęcie prac nad sklepem Gemapolis odkładaliśmy wielokrotnie. Jednak na skutek ciągłego narzucania uciążliwych warunków współpracy przez serwis Allegro, ukrywania naszych danych kontaktowych i cenzurowaniu korespondencji z Kupującymi, a także nierzetelnej prezentacji danych przez serwis, wprowadzającej w błąd Kupujących i fatalnego działania nieprzyjaznego dla sprzedawców systemu informatycznego, w listopadzie 2020, po próbie wymuszenia na nas przez Allegro ukrycia ważnych informacji o naszej firmie, podjęliśmy decyzję o natychmiastowym uruchomieniu sklepu Gemapolis.pl.

  Sklep został stworzony w kilka tygodni w oparciu o istniejące na rynku rozwiązania – bez czekania na projekt graficzny, bez wodotrysków, w surowej formie – ma to być po prostu sklep, który pozwoli nam się uniezależnić od uciążliwych warunków stawianych przez Allegro oraz umożliwi nam rozwój marki i doskonałą obsługę sprzedaży, bez nieustannego tłumaczenia Klientom, że za błędy systemu czy wprowadzanie w błąd Kupujących odpowiedzialny jest serwis aukcyjny. Na dopieszczenie szaty graficznej jeszcze przyjdzie czas, na razie powstał sklep, który ma dać Państwu niedostępny wcześniej komfort zakupów pięknej biżuterii z pereł.

  Zapraszamy Państwa do zakupów i do kontaktu z nami, jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania.