Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Wyniki wyszukiwania: 10

  Filtry

  Przywieszki z perłą

  Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję przywieszek z perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne przywieszki z perłą

  Przywieszka z perłą to niezwykle ciekawe i bardzo ekonomiczne rozwiązanie pomagające w urozmaiceniu noszonej przez nas biżuterii. Jej podstawową rolą jest uzupełnienie perłowego naszyjnika, do którego jest dopinana jako element ozdobny. W ten sposób prosty naszyjnik z pereł zyskuje nowe oblicze i może stanowić alternatywę dla jednorzędowej perłowej kolii z ozdobnym zapięciem. Przywieszkę z perłą możemy też nosić na łańcuszku – znakomicie sprawdzi się do łańcuszków grubszych, lub takich w których duże zapięcie nie pozwala na założenie większości zwykłych zawieszek.

  Przywieszka z perłą w kompletowaniu biżuterii

  Perłowa przywieszka będzie też doskonałym rozwiązaniem jeśli poszukujemy „czegoś do kompletu” z zakupionym wcześniej perłowym naszyjnikiem. Bransoletę czy kolczyki warto dobrać kolorystycznie co czasem bywa kłopotliwe, szczególnie jeśli zakupu dokonaliśmy na odległość W przypadku przywieszki jest inaczej – tu możemy nawet celowo wybrać zupełnie inną barwę perły. Naszyjnik z białych pereł i przywieszka z perłą czarną? A może lawendową lub różową? W każdym przypadku możemy stworzyć ciekawy kolorystycznie zestaw, który nada perłowemu naszyjnikowi nowego charakteru.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Zawieszki z perłą