Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Uwaga: w dniach 12-24 września 2023 telefon komórkowy 510 707 707 będzie nieczynny. W sprawach związanych z biżuterią prosimy dzwonić do naszego biura, pod numer (22) 100 50 55, w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00.

  Wyniki wyszukiwania: 50

  Filtry

  Komplety biżuterii z perłami

  Przedstawiamy Państwu naszą ofertę kompletów biżuterii z pięknymi perłami klasy premium. Dla każdego zestawu oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne komplety z perłami klasy premium

  Zakup kompletu z pereł rozwiązuje problem z doborem barwy tych kamieni jaki często pojawia się przy kompletowaniu biżuterii poprzez kolejne zamówienia. Barwy, które widzimy na zdjęciach w Internecie są zależne od oświetlenia użytego przy wykonywaniu fotografii, oraz (nawet w większym stopniu) przez ekrany urządzeń, na których je oglądamy. Z drugiej strony mnogość odcieni pereł znacznie przewyższa zasób słów, jakimi moglibyśmy je opisać. W efekcie może się zdarzyć, iż jednego roku kupimy naszyjnik z białych pereł, a kolejnego perłową bransoletę i w każdym z tych produktów odcień bieli będzie inny. Przy zakupie perłowego kompletu mają Państwo pewność, iż barwy pereł w każdym z wyrobów w zestawie został przez nas dopasowany w najlepszy możliwy sposób.

  Trzy rodzaje kompletów z perłami

  W naszej ofercie znajdą Państwo trzy typy perłowych kompletów:

  – naszyjnik + bransoleta + kolczyki
  – kolczyki + zawieszka
  – kolczyki + zawieszka + pierścionek

  Nie są to oczywiście wszystkie możliwości kompletowania perłowej biżuterii i nie prezentujemy w sklepie wszystkich wzorów, które można skompletować; w razie potrzeby pomożemy Państwu stworzyć inny zestaw. Jeśli chcą Państwo samodzielnie poszukiwać możliwości doboru podobnych wzorów, podpowiadamy iż wzór biżuterii opisywany jest u nas przez ostatni człon kodu produktu – wystarczy nacisnąć przycisk z lupką i wykorzystać do wyszukania produktów z perłami, które mogą nam pomóc w stworzeniu perłowego kompletu.

  Dobór barwy przy zakupie osobnych produktów

  Jeśli chcą Państwo samodzielnie kompletować biżuterię, to warto przed zakupem zapytać nas iż w przypadku wybranych przez Państwa wyrobów, mogą one zostać dopasowane kolorystycznie. Najczęściej stworzenie kompletu z perłami z biżuterii wybranej przez Państwa nie będzie problemem, jednak sugerujemy upewnić się, czy na pewno w danym konkretnym przypadku możemy to zrobić.

  Czasem dopasowanie kolorystyczne może wiązać się z opóźnieniem w wysyłce (gdy perły w gotowych wyrobach do siebie nie pasują, ale możemy zrobić taki zestaw z pereł, które mamy na stanie), czasem może być w ogóle niemożliwe (szczególnie jeśli będą Państwo próbować dobierać perły innych gatunków, lub bardzo różniące się parametrami). Zawsze jednak służymy Państwu pomocą i zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc Państwu wybrać Państwu optymalne rozwiązanie.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą