Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Uwaga: w dniach 21 lutego - 3 marca 2023 telefon komórkowy 510 707 707 będzie nieczynny. W sprawach związanych z biżuterią prosimy dzwonić do naszego biura, pod numer (22) 100 50 55, w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00.

  Wyniki wyszukiwania: 82

  Filtry

  Pierścionki z perłą

  Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję pierścionków z perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne pierścionki z perłą klasy premium

  Pierścionek z perłą jest piękną ozdobą kobiecej dłoni, dlatego warto wybrać go szczególnie starannie. Jeśli sercem pierścionka ma być perła, to postarajmy się znaleźć taką, która będzie wyjątkowo urodziwa. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na podstawowy atrybut piękna perły jakim jest jej połysk – wybierzmy tę, w która będzie błyszczeć na tle innych. Pierścionki z naszej oferty będą biżuterią, której nie będą się Państwo wstydzić – jakość naszych pereł zdecydowanie wyróżnia się na rynku i możemy Państwu zagwarantować, iż nic lepszego w tej cenie nie znajdą Państwo w Polsce (a najczęściej również w Europie). Jeśli jedna perła to za mało, proponujemy również przepiękne pierścionki z dwoma i trzema perłami, wśród których znajdą Państwo urzekające kompozycje kamieni o różnych barwach.

  Pierścionek z perłą na zaręczyny

  W ostatnim czasie perła staje się coraz częściej klejnotem zdobiącym pierścionki zaręczynowe. Wśród znanych kobiet, które pochwaliły się otrzymaniem pierścionka zaręczynowego z perłą są m.in. Ariana Grande, Emma Stone czy Michelle Williams. Na zaręczyny najczęściej wybierzemy pierścionek złoty (i w takim przypadku zapraszamy do naszego sklepu Gemlord), ale osobom z ograniczonym budżetem pomożemy dobrać odpowiedni, a przede wszystkim piękny srebrny pierścionek z perłą lub kilkoma uroczymi perłami.

  Rozmiary perłowych pierścionków

  Przy wyborze pierścionka powinniśmy zwrócić uwagę na jego rozmiar. Ponieważ dostępność pierścionków zmienia się dość dynamicznie, w sklepie proponujemy jeden rozmiar, który można zakupić od ręki. Jeśli poszukują Państwu rozmiaru innego prosimy po prostu zapytać – w większości przypadków będziemy w stanie zrealizować Państwa zamówienie i w ciągu jednego dnia wykonać ten poszukiwany przez Państwa.


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą