Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Wyniki wyszukiwania: 251

  Filtry

  Zawieszki z perłą

  Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję wisiorków z perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne zawieszki z perłą

  Perłowa zawieszka to subtelniejsza alternatywa naszyjnika z pereł, która podkreśla piękny dekolt, nie skupiając tak dużej uwagi na kobiecej szyi. Zawieszkę z perłą warto wybrać bardzo starannie przede wszystkim zwracając uwagę na jakość samej perły, ale też na jej inne atrybuty, spośród których rozmiar mówi wiele o charakterze jej właścicielki. Zawieszka z perłą małą jest znakomitym dodatkiem podkreślającym kobiecość i delikatność noszącej ją Pani. W przeciwieństwie do niej noszona na dekolcie perła większych rozmiarów jest ozdobą odważniejszą i świadczy o stanowczości i zdecydowaniu jej właścicielki

  Zawieszka jako dodatek do kolczyków z perłami

  Złoty lub srebrny wisiorek z perłą może być wdzięcznym uzupełnieniem perłowych kolczyków, przy czym poza wzorem samej oprawy warto jest przed zakupem upewnić się, że odcień kamieni w obu elementach biżuterii jest taki sam lub choćby zbliżony. Odradzamy tu podejmowanie decyzji na podstawie samego zdjęcia, gdyż widziane przez nas barwy w dużym stopniu zależą od użytego przy fotografowaniu oświetlenia czy też kalibracji monitora, na którym zdjęcie oglądamy. Jeśli zawieszka oferowana jest przez nas w komplecie z kolczykami, to perły w obu wyrobach będą dopasowane kolorystycznie. Jeśli oba wyroby oferowane są osobno, postaramy się o dobór kolorystyczny pereł i zazwyczaj nam się to uda, ale nie możemy tego zagwarantować na sto procent.

  Zawieszka a przywieszka z perłą

  W naszej ofercie mamy również przywieszki z perłą. Jaka jest różnica pomiędzy zawieszką a przywieszką? Tę pierwszą, nazywaną też często wisiorkiem, nosimy na złotym lub srebrnym łańcuszku. Przywieszka jest również ozdobą dekoltu i teoretycznie można zawiesić ją na łańcuszku, jej podstawową rolą jest jednak uzupełnienie perłowego naszyjnika, do którego jest najczęściej dopinana jako element ozdobny.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą