Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Wyniki wyszukiwania: 41

  Filtry

  Bransolety z pereł

  Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję bransolet z perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne bransoletki z perłami wysokiej jakości

  W naszym sklepie dominuje biżuteria srebrna co nie znaczy, że tych samych bransoletek z pereł nie możemy Państwu zaoferować z zapięciami ze złota. Budując naszą ofertę zawsze staramy się pogodzić wysoką jakość kamieni (czyli zaproponować Państwu te, możliwie najpiękniejsze) z ceną osiągalną dla większości nabywców. Nie jest to proste, gdyż cena pereł zależy właśnie od ich jakości. W sklepie Gemapolis proponujemy Państwu rozsądny kompromis obiecując, że za tę wysoką jakość nigdzie nie zapłacą Państwo tak mało. Bransoletka z pereł od nas zawsze będzie dobrym zakupem.

  Jedno- czy wielorzędowa?

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne jednorzędowe bransolety z pereł, jak i bogatsze modele, złożone z wielu ich rzędów. Proponujemy również modele casualowe, w których perła osadzona jest na silikonowej lince. Niezależnie od stylu i modelu bransoletki perły będą jej główną ozdobą, dlatego tak wiele uwagi poświęcamy ich doborowi.

  Jaka długość bransolety? Jakie perły? Jakie zapięcie?

  Optymalna długość bransoletki z  pereł będzie zależeć od obwodu nadgarstka, wielkości pereł, oraz osobistych upodobań jej właścicielki. Wielu Klientów obawia się czy zakupiona bransoleta będzie odpowiednia. Jeśli znają Państwo wymagany rozmiar, prosimy o kontakt przed zakupem – w większości przypadków możemy wykonać dla Państwa bransoletę „szytą na miarę”. Jeśli nie potrafią Państwo określić rozmiaru i konieczność skrócenia pojawi się już po otrzymaniu zamówionej biżuterii, wykonamy tę usługę bezpłatnie w ciągu miesiąca od Państwa zakupu. Możliwość wydłużenia zależeć będzie od tego czy w danej chwili mamy na stanie perły o identycznych parametrach, pozwalające na taką modyfikację.

  Jeśli wśród proponowanych przez nas wariantów nie znajdują Państwo swojego wymarzonego modelu bransolety z pereł, prosimy o kontakt – w wielu przypadkach wymiana zapięcia na inne, lub też zrobienie określonego modelu z kamieni o innej barwie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Prosimy to jednak skonsultować przed dokonaniem zakupu

  Zakup bransolety z pereł do kompletu z naszyjnikiem

  Jeśli bransoletka z pereł, której Państwo poszukują, ma stanowić komplet z zakupioną wcześniej biżuterią (na przykład z naszyjnikiem), prosimy mieć na uwadze, że w różnych sznurach, perły mogą mieć różny odcień, a dopasowanie kolorystyczne jest możliwe tylko wtedy gdy możemy położyć dwa wyroby obok siebie. Nie jest to możliwe na podstawie zdjęć, czy też opisów słownych koloru (nasz język jest zbyt ubogi dla opisu tysięcy odcieni). Warto więc przy każdym zakupie zastanowić się, czy będziemy w przyszłości chcieli dokupić coś jeszcze i w takiej sytuacji rozważyć zakup gotowego kompletu od razu.

  Nawet jeśli nie oferujemy interesującego Państwa zestawu to mogąc porównać perły przed wysyłką pomożemy Państwu dobrać biżuterię tak, aby pasowała do siebie możliwie najlepiej.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą