Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt

  Wyniki wyszukiwania: 327

  Filtry

  Kolczyki z perłami

  Przedstawiamy Państwu niezwykłą kolekcję kolczyków z pięknymi perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne kolczyki z perłami klasy premium

  Czy wiedzą Państwo jak cudowną ozdobą potrafią być kolczyki z perłą? Oferta sklepowa nie przekonuje do tego typu biżuterii, a kluczem jest tu zawsze jakość pereł użytych w kolczykach. Najpiękniejszy wzór łatwo zepsuć marną perłą i odwrotnie – prosta forma zabłyśnie, gdy użyjemy kamieni naprawdę wyjątkowych. W sklepie Gemapolis proponujemy kolczyki z perłami klasy premium – jest to wyższa półka tych klejnotów, rzadziej spotykana i droższa. Do tego na każdy z oferowanych produktów dajemy Państwu gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że pereł tej jakości nie kupią Państwo taniej nigdzie w Europie. Wyżej jest już niebo – najlepsze, bardzo rzadkie perły (które oferujemy w sklepie Gemlord) będą kilkakrotnie droższe.

  Perłowe kolczyki – oszałamiająca oferta

  Pomimo użycia rzadkich pereł nasza oferta kolczyków jest zaskakująco szeroka. Wynika to z faktu, iż kolekcja pereł gromadzona jest przez nas latami – kilka razy w roku właściciel naszego sklepu, pasjonat pereł, udaje się do Azji, gdzie osobiście dokonuje selekcji tychże kamieni. Ale możemy zaoferować Państwu jeszcze więcej – jeśli marzy się Państwu wybrany wzór kolczyków z perłami o innej barwie, innej wielkości, albo też innego kształtu, prosimy o kontakt – w ogromnej większości przypadków będziemy w stanie wykonać dla Państwa różne, nawet nietypowe zlecenia.

  Zakup kolczyków z perłami do kompletu

  Wielu z naszych Klientów z czasem dokupuje u nas kolejnych zakupów, próbując kompletować perłową biżuterię. Zakupione kolczyki z pereł chcą Państwo uzupełnić o zawieszkę, pierścionek bądź też nawet naszyjnik. Warto jest taką sytuację przewidzieć wcześniej, gdyż istotne może być w takiej sytuacji kolorystyczne dopasowanie pereł, a jest to niemożliwe przy zakupach na odległość. Jeśli spodziewamy się dokonywania kolejnych perłowych zakupów, dobrym pomysłem może być zakup różnych elementów kompletu w jednym zamówieniu – postaramy się wtedy dokonać doboru kolorystycznego pereł na tyle dobrze, na ile jest to w ogóle możliwe.


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą