Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt


  Uwaga: w dniach 21 lutego - 3 marca 2023 telefon komórkowy 510 707 707 będzie nieczynny. W sprawach związanych z biżuterią prosimy dzwonić do naszego biura, pod numer (22) 100 50 55, w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00.

  Wyniki wyszukiwania: 318

  Filtry

  Kolczyki z perłami

  Przedstawiamy Państwu niezwykłą kolekcję kolczyków z pięknymi perłami klasy premium. Dla każdego egzemplarza oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Srebrne kolczyki z perłami klasy premium

  Czy wiedzą Państwo jak cudowną ozdobą potrafią być kolczyki z perłą? Oferta sklepowa nie przekonuje do tego typu biżuterii, a kluczem jest tu zawsze jakość pereł użytych w kolczykach. Najpiękniejszy wzór łatwo zepsuć marną perłą i odwrotnie – prosta forma zabłyśnie, gdy użyjemy kamieni naprawdę wyjątkowych. W sklepie Gemapolis proponujemy kolczyki z perłami klasy premium – jest to wyższa półka tych klejnotów, rzadziej spotykana i droższa. Do tego na każdy z oferowanych produktów dajemy Państwu gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że pereł tej jakości nie kupią Państwo taniej nigdzie w Europie. Wyżej jest już niebo – najlepsze, bardzo rzadkie perły (które oferujemy w sklepie Gemlord) będą kilkakrotnie droższe.

  Jeśli szukają Państwo atrakcyjnego prezentu, który jednocześnie nie zrujnuje Państwa budżetu, nasze kolczyki z perłą sprawdzą się w tej roli idealnie, a ich jakość zrobi wrażenie nawet na osobie, która jest koneserem tych pięknych kamieni

  Perłowe kolczyki – oszałamiająca oferta

  Pomimo użycia rzadkich pereł nasza oferta kolczyków jest zaskakująco szeroka. Wynika to z faktu, iż kolekcja pereł gromadzona jest przez nas latami – kilka razy w roku właściciel naszego sklepu, pasjonat pereł, udaje się do Azji, gdzie przez wiele dni osobiście dokonuje selekcji tychże kamieni. Ale możemy zaoferować Państwu jeszcze więcej – jeśli marzy się Państwu wybrany wzór kolczyków z perłami o innej barwie, innej wielkości, albo też innego kształtu, prosimy o kontakt – w ogromnej większości przypadków będziemy w stanie wykonać dla Państwa różne, nawet nietypowe zlecenia.

  Kolczyki z perłami o różnych rodzajach zapięć

  W naszej ofercie znajdą Państwo kilka różnych rodzajów zapięć perłowych kolczyków – od najprostszych otwartych bigli, przez sztyfty z klasycznymi zapięciami i zamknięte zapięcia angielskie, aż do zapięć typu omega, które wzmacniają utrzymanie kolczyków na sztyftach przyciskając je od tylnej strony ucha. Niezależnie od osobistych upodobań powinni być Państwo w stanie znaleźć odpowiadający styl i model biżuterii, a jeśli nasz asortyment nie spełnia wszystkich Państwa wymagań, prosimy o kontakt. Postaramy się doradzić alternatywne rozwiązania, bądź też spróbujemy zaproponować wykonanie biżuterii na zamówienie.

  Kolczyki i perły o różnych kształtach

  Okrągłe, owalne czy też guziki – w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć srebrne kolczyki z perłą o każdym kształcie. Kształt pereł będzie miał oczywiście wpływ na ich cenę – guziki i owale to perły znacznie tańsze niż perły idealnie okrągłe, szczególnie rzadkie wśród kamieni wysokiej jakości. W każdym przypadku jakość będzie tym, co wyróżni naszą biżuterię na rynku polskim, a nawet europejskim.

  Zakup kolczyków z perłami do kompletu

  Wielu z naszych Klientów z czasem dokupuje u nas kolejnych zakupów, próbując kompletować perłową biżuterię. Zakupione kolczyki z pereł chcą Państwo uzupełnić o zawieszkę, pierścionek bądź też nawet naszyjnik. Warto jest taką sytuację przewidzieć wcześniej, gdyż istotne może być w takiej sytuacji kolorystyczne dopasowanie pereł, a jest to niemożliwe przy zakupach na odległość. Jeśli spodziewamy się dokonywania kolejnych perłowych zakupów, dobrym pomysłem może być zakup różnych elementów kompletu w jednym zamówieniu – postaramy się wtedy dokonać doboru kolorystycznego pereł na tyle dobrze, na ile jest to w ogóle możliwe.

  Wsparcie przy zakupie

  Znalezienie odpowiedniego modelu perłowych kolczyków znacząco ułatwią Państwu filtry dostępne w lewej kolumnie, gdzie mogą Państwo m.in. ustawić gatunek, wielkość, kształt i kolor pereł. Prosimy jednak pamiętać, iż barwa pereł opisywana jest w sposób przybliżony – mamy bowiem wiele odcieni bieli, lawendy, różu czy też czerni. Dobór barwy jest możliwy tylko wtedy, gdy możemy położyć kilka produktów obok siebie. Tego dopasowania nigdy nie dokonają Państwo samodzielnie, ale zawsze w tym przypadku oferujemy swoją pomoc. Zapraszamy również do kontaktu z nami – w każdym przypadku wyjaśnimy Państwa wątpliwości i pomożemy w dokonaniu wyboru kolczyków z perłami, które będą dla Państwa najodpowiedniejsze.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Komplety z pereł | Naszyjniki z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą