Brak produktów w koszyku.

Zapytaj o produkt

  Wyniki wyszukiwania: 102

  Filtry

  Naszyjniki z pereł

  Przedstawiamy Państwu niezwykłą kolekcję naszyjników z pięknych pereł klasy premium. Dla każdego z nich oferujemy gwarancję najniższej ceny – obiecujemy, że tak wysokiej jakości nigdzie nie kupią Państwo taniej.

  Kolie i naszyjniki z pereł klasy premium

  Naszyjnik z pereł ten rodzaj biżuterii, który od razu rzuca się w oczy. Perłowych kolczyków możemy nie zauważyć, nie od razu dostrzeżemy bransoletkę z pereł, naszyjnik jednak natychmiast znajdzie się w polu widzenia osoby, z którą się witamy. Wpłynie on zatem w znacznym stopniu na pierwsze wrażenie, które odbierze nasz rozmówca, dlatego ten element naszej biżuterii warto wybrać szczególnie starannie. Jakość pereł bardzo ściśle wiążę się z ich ceną, zatem naszyjniki z pereł najdoskonalszych będą bardzo kosztowne. Zawsze jednak możemy zrezygnować z niektórych, mniej ważnych atrybutów piękna i wyszukać kamienie piękne w swojej niedoskonałości. Cechą, na którą zawsze warto zwrócić uwagę jest połysk perły, naszyjnik z kamieni błyszczących rzuci się w oczy od razu. Niektórzy Kupujący szukają idealnego kształtu, ten zaś możemy znaleźć przede wszystkim w naszyjnikach z pereł Akoya. W sklepie Gemapolis oferujemy Państwu perłowe naszyjniki z kamieni klasy premium – nie będą to najbardziej kosztowne, rzadkie i luksusowe perły o jakości kolekcjonerskiej (takie oferujemy w sklepie Gemlord), ale obiecujemy, że będą piękniejsze niż 99% tego co oferują inne firmy, a lepszych w tej cenie nie znajdą Państwo nigdzie w Polsce.

  Naszyjnik czy kolia z pereł?

  Naszyjniki oraz perłowe kolie umieściliśmy tu w jednej kategorii, z uwagi na to, iż te pojęcia używane bywają wymiennie, a nasza oferta naszyjników, które są koliami sensu stricto w sklepie Gemapolis nie jest duża. Kolią nazywamy najczęściej naszyjnik z wielu rzędów pereł, lub taki, który ma ozdobne zapięcie, które w zamyśle projektanta ma być szczególnie eksponowane przy użytkowaniu.

  Krótkie i długie perłowe naszyjniki

  W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim kilka standardowych długości perłowych naszyjników: Princessa (ok. 44-45 cm), Matinee (ok 50 cm), Opera (ok. 90 cm), Rope (ok. 120-130 cm). Na Państwa życzenie w większości przypadków możemy jednak zrobić naszyjnik o dowolnej długości – jeśli marzy się Państwu sznur bardzo krótki, albo bardzo długi, prosimy o kontakt. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa nawet bardzo nietypowe rozmiary.


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w innych kategoriach:

  Bransolety z pereł | Broszki z perłami | Klipsy z perłami | Kolczyki z perłami | Komplety z pereł | Pierścionki z perłą | Przywieszki z perłą | Zawieszki z perłą